Tıp Ortopedi Medikal Logo

Logonun orjinalini görmek veya indirmek için lütfen tıklayınız.

Tıp Ortopedi Medikal

Tıp Ortopedi Medikal ailesi 1997 yılında Isparta şehrinde faaliyete geçmiştir. Kurulum merkezi Isparta olmakla birlikte faaliyetlerini aynı zamanda Akdeniz bölgesinde de göstermektedir. 10 yıldan uzun bir süredir güvenilir medikal ürünlerin satışında faaliyet gösterir. Sadece ortopedi medikal çeşitliliği değil aynı zamanda bakım ürünlerinden estetiğe ve özel cihazlara kadar hastaların iyileşme süreçlerini hızlandıracak ve kolaylaştıracak malzemelere de sahiptir.

Tıp Ortopedi Medikal Misyonu

Tıp Ortopedi Medikal ailesi; müşteri iletişimini kaybetmeden, çözüm odaklı, kişiye özel öneriler ile medikal ürünler satımı konusunda hizmet vermektedir. Alanındaki en kaliteli, güvenilir ve hastaları rahatlatacak ürünlerle faaliyet halindedir. Kurulduğu günden itibaren müşteri memnuniyetini öncülük edinmiş, çözüm üretmeyi misyonu hâline getirmiştir.
Medikal ürünler sektöründe öncü firmalardan biri olarak müşteri ile bağını koparmamaktadır. Sosyal medya ağları üzerinden, firma telefonları ya da mail adresi üzerinden her zaman teklif, görüş veya çözüm odaklı ulaşılabilmektedir.
 

Tıp Ortopedi Medikal Vizyonu

On yıldan fazla süredir medikal sektörde faaliyetlerini gösteren firma, hastaların tüm ihtiyaçlarını karşılayabilmek amacıyla çalışmakta ve bu vizyonu takip etmektedir. Boyunluk, diz ayak, el kol gibi ortopedi ürünlerinden, hastaların ev bakım ürünlerine kadar pek çok farklı türde medikal ürünü barındırmaktadır. Geçtiğimiz yıllarda daha çok ihtiyaç hâline dönüşen maske ve eldivenlerde de güvenilir kalitede malzemeleri hizmete sunmaktadır. Cihazlardan estetik ürünlerine kadar her hastanın ihtiyacını karşılamak, kişiye özel hizmetler sunabilmek, medikal alandaki deneyim ve bilgi ile gelişmeye ve büyümeye devam etmektedir.

İŞ YERİMİZDEN FOTOĞRAFLAR